Recenzia: Prečo všetci bláznia nad týmto vysokorýchlostným prenosným Wi-Fi smerovačom

2021-08-04

Muama Ryoko je bezdrôtový modem vreckovej veľkosti, ktorý okolo seba vytvára sieť Wi-Fi pomocou 4G LTE. A vlastný internet môžete mať kdekoľvek a kedykoľvek. Problémy spôsobené vyhľadávaním bezplatnej siete Wi-Fi v kaviarni alebo počas cestovania alebo doma budú čoskoro minulosťou! Čo môže byť lepšie ako toto?

Keď ste mimo domova, už vás unavuje, že sa musíte pripájať na verejné WiFi, ktoré je pomalé, nespoľahlivé a nezabezpečené? Potom si prineste svoje! Prenosné WiFi MUAMA Ryoko môže poskytnúť silné, rýchle a bezpečné online pripojenie takmer kdekoľvek.

Prečo ľudia používajú toto prenosné WiFi?

Žiadna zmluva
S už predinštalovanou SIM kartou
Superrýchla rýchlosť WiFi 150 Mb/s
Bola ešte menšia, ako som čakal. Padne mi do ruky. Internet je stabilný a rýchly! Je to také rýchle, že ho môžete použiť aj na skype hovory. - Dávid B.

Ryoko mi prišla pripravená na použitie s predinštalovanou SIM kartou. Takže mi zostáva iba prístroj zapnúť a používať! Ryoko pokrýva viac ako 38 krajín, takže môžem zabudnúť na nezabezpečené verejné Wi-Fi pripojenie na internet alebo na platby vysokých medzinárodných poplatkov za roaming. Vďaka Ryoko sa môžem prestať starať o bezpečnosť svojich osobných údajov, pretože moje údaje sú chránené zabezpečeným pripojením.

Balík prišiel včas. Vynikajúca kvalita. Funguje super rýchlo. Som veľmi spokojný so svojím nákupom. - Karol T.

Som stále v pohybe a nemám stále pracovné miesto. Už nemusím chodiť do kaviarní a pýtať si heslo na wifi. Toto zariadenie ma udržuje online, nech som kdekoľvek! Veľmi pohodlné použitie.

Môžem pripojiť svoj telefón, laptop a tablet a telefón mojej manželky naraz a všetky majú vysokorýchlostný internet! V skutočnosti umožňuje pripojiť až 10 zariadení, čo bude oveľa lacnejšie ako platba za mobilný dátový balíček pre každé z týchto zariadení. Táto vec mi zachránila život!


Získajte Muama Ryoko so svojou SIM kartou ZDARMA!


Milujem to. Používam ho, keď idem do svojho altánu alebo na krátke výlety po ceste. Pripojenie všade je rýchle a skvelé! - Bob M.

Páči sa mi, že je to prenosný dizajn. Je veľmi ľahký, malý a štýlový a ľahko sa drží v ruke alebo vo vrecku. Batéria fungovala viac ako 10 hodín, to je to, čo potrebujem, keď som na cestách.

Prináša internet do najodľahlejších miest, lesov, jazier. S Ryoko si môžem vychutnať svoj obľúbený športový kanál na telefóne, keď som preč.

Vedeli ste? Vedeli ste?

Prečo je táto malá vychytávka taká zvláštna?

Je to najefektívnejší spôsob, ako mať vlastné zabezpečené pripojenie na internet kdekoľvek a kedykoľvek!

➠ Pripojení a CHRÁNENÍ kdekoľvek: Vytvorte si vlastnú bezpečnú sieť Wi-Fi a zdieľajte ju s ostatnými, keď cestujete za prácou alebo na dovolenku, vonku alebo chcete vymeniť domáce pokrytie DSL. Tiež vám dáva možnosť blokovať nežiaduci webový obsah, obmedziť čas na obrazovke a obmedziť použitie rizikových aplikácií.

➠ Zostaňte produktívni: So svojím Muama Ryoko zdieľajte svoj WiFi prístup na internet s až 10 zariadeniami. Budete sa môcť pripojiť k tabletu, mobilnému telefónu, slúchadlu, hernej konzole, notebooku a mnohým ďalším. Zdieľajte bezpečné spojenie so svojimi priateľmi a rodinou! Dosahuje rýchlosť sťahovania až 150 Mb/s, aby ste si mohli filmy v rozlíšení HD vychutnať bez prerušenia. Súbory sťahujte za pár sekúnd.


➠ Z batérie vám to nevysáva moc energie: Nikdy netrpíte vybitou batériou. 3G, 4G, LTE a hotspoty vysávajú energiu z vašej batérie takmer okamžite! Prenosné pripojenie Wi-Fi Ryoko vydrží až 15 hodín.

➠ Zlepšite spôsob cestovania alebo práce na cestách:Znížte poplatky za roaming a prestaňte znova bojovať s verejnou Wi-Fi! Namiesto platenia ďalších poplatkov na všetkých svojich zariadeniach ich všetky pripojte k Muama Ryoko

➠ Ušetrite svoje peniaze a čas: Vaše zariadenie Muama Ryoko je pripravené na použitie so SIM kartou, ktorá je už predinštalovaná. Stačí prístroj iba zapnúť a používať! Užite si lacné, bezpečné a vysokorýchlostné 4G pripojenie vo viac ako 38 krajinách.

✔ Žiadna zmluva

✔ Žiadne skryté poplatky

✔ Dobite si svoje dáta kedykoľvek online

Nečakajte - zaobstarajte si svoje prenosné WiFi!

Kde môžem získať Ryoko?

Znížte poplatky za roaming a prestaňte znova bojovať s verejnou Wi-Fi! Namiesto platenia ďalších poplatkov na všetkých svojich zariadeniach ich všetky pripojte k kliknutím sem

ČASOVO LIMITOVANÁ PONUKA: August ŠPECIÁL - ZĽAVA 70%

Vyskúšajte Muama Ryoko bez rizika

  • 100% záruka výsledku;
  • 70% zľava;
  • 60-denné vrátenie peňazí - záruka spokojnosti;
  • Doprava ZDARMA pri všetkých objednávkach;
Kliknite sem a získate špeciálnu zľavu 70% z ceny, ktorú sme zabezpečili pre našich čitateľov »

Recenzia čitateľa

Tom Brant (29) tvrdí: „Funguje to perfektne! Páči sa mi to. A skutočnosť, že už je predinštalovaná SIM karta, je vynikajúca! Odporúčam každému, kto cestuje do zahraničia alebo hľadá lacný internet doma...“

„TOTO JE REKLAMA A NIE SKUTOČNÝ ČLÁNOK, BLOG ALEBO AKTUALIZÁCIA SPOTREBITEĽSKEJ OCHRANY
MARKETINGOVÉ DOZNANIE: Táto webová stránka je trhoviskom. Mali by ste vedieť, že majiteľ tejto stránky má finančné prepojenie k produktu a službám inzerovaným na webe. Majiteľ dostáva finančnú odmenu vždy, keď poskytne kvalifikovaného potencionálneho záujemcu, ale to je jeho rozsah.
MARKETINGOVÉ DOZNANIE: Táto webová stránka a produkty a služby uvedené na tejto stránke sú reklamné trhovisko. Táto webová stránka je reklama a nie spravodajská publikácia. Akékoľvek fotografie osôb použitých na týchto stránkach sú modely. Vlastník tejto stránky a produktov a služieb uvedených na tejto stránke poskytuje službu, v ktorej môžu spotrebitelia získať a porovnať.“
Skontrolovať dostupnosť